Kamerové CCTV systémy, alarmy - Bezpeci24.eu

Kamerové CCTV systémy, alarmy

Vítáme Vás v e-shopu bezpeci24.eu

Naše společnost CLR s.r.o. se již od roku 2006 specializuje se na dovoz a distribuci profesionálních zabezpečovacích systémů (CCTV, EZS, EKP, EVD...), ale i na jejich instalaci a servis.

Vzhledem k dlouholeté praxi v oblasti kamerových systémů - CCTV a zabezpečovacích zařízení - EZS, Vám dokážeme nabídnout kvalitní a praxí odzkoušenou techniku

 

Naší pripritou je dodávt pouze kvalitní a odzkoušené komponenty z oblasti bezpečnostních technologií, ať již jde o kamerové systémy - CCTV, alarmy - EZS, docházkové a přístupové systémy, nebo jinou slaboproudou techniku, jako jsou systémy pro přijem satelitní (DVBS-2) i pozemní DVB-T2 televize, kabelážní systémy pro strukturovanou kabeláž a veškeré elektroinstalační práce.

 

Dodáváme výrobky světově známých výrobců kamerové CCTV a zabezpečovací EZS techniky, kteří zabezpečují nejvyšší možnou kvalitu a spolehlivost komponent, určených pro instalace profesionálních kamerových - CCTV a elektronických zabezpečovacích - EZS systémů.

 

Předností naší společnosti je, že můžeme nabídnout zákazníkovi kamerový CCTV, elektronické zabezpečení - EZS, ale i veškeré slaboproudé systémy od návrhu, přes projekt, dodávku komponent, instalaci  i následného záručního i pozáručního servisu a to vše na profesionální úrovni.

 

Další předností je, že se specializujeme pouze na obor bezpečnosti a slaboproudých systémů a z tohoto důvodu, na rozdíl od různých univerzálních shopů Vám dokážeme odborně poradit při jakýchkoli problémech i při případné Vaší samoinstalaci jak kamerového CCTV systému, tak i zabezpečení EZS Vašeho objektu.

 

Náš zákazník pro nás není jen neznámý, virtuální objekt, ale klademe důraz na osobní přístup, kdy je pro nás důležitá spokojenost každého i "malého" zákazníka.

Věříme, že budete v připadě nákupu v našem e-shopu plně spokojeni a budte se k nám i v budoucnu vracet a obracet se na nás s Vašimi problémy a požadavky.