Kamerové CCTV systémy, alarmy - Bezpeci24.eu

Kamerové CCTV systémy, alarmy

O naší společnosti - CLR s.r.o.

Naše společnost CLR s.r.o. se již od roku 2006 specializuje se na dovoz a distribuci profesionálních zabezpečovacích systémů (CCTV, EZS, EKP, EVD...), ale i na jejich instalaci a servis. Dalším oborem naší činnosti jsou kompletní elektroinstalační práce, instalce strukturovaných kabeláží metalických i optických, instalce televizního "pozemního" DVB-T2 i satelitního DVB-S2 příjmu, ozvučovacích systémů veřejných prostor a ozvučovacích systémů.

 

Naší prioritou je vzhledem k dlouholeté praxi dodávt pouze kvalitní a odzkoušené komponenty z oblasti bezpečnostních technologií, ať již jde o kamerové systémy - CCTV, alarmy - EZS, docházkové a přístupové systémy, nebo jinou slaboproudou techniku, jako jsou systémy pro příjem satelitní (DVBS-2) i pozemní DVB-T2 televize, kabelážní systémy pro strukturovanou kabeláž a veškeré elektroinstalační práce.

 

Předností naší společnosti je, že můžeme nabídnout zákazníkovi ucelené služby ať již jde o kamerový systém - CCTV, elektronické zabezpečení - EZS, ale i veškeré slaboproudé systémy od návrhu, přes projekt, dodávku komponent, instalaci  i následného záručního i pozáručního servisu a to vše na nejvyšší profesionální úrovni.

 

Další předností je, že se specializujeme pouze na obor bezpečnosti a slaboproudých systémů a z tohoto důvodu Vám dokážeme odborně poradit při jakýchkoli problémech.

 

Náš zákazník pro nás není jen neznámý, virtuální objekt, ale klademe důraz na osobní přístup, kdy je pro nás důležitá spokojenost každého i "malého" zákazníka.

Věříme, že budete v připadě využití našich služeb plně spokojeni a budte se k nám i v budoucnu vracet a obracet se na nás s Vašimi problémy a požadavky.